Szczególnie, dilated pory w wyniku nadmiernej produkcji łoju i powstawanie zaskórników. Tłusta skóra jest najbardziej podatna na tego typu dolegliwości. Ale pamiętaj, to nie. Czy kiedykolwiek przeżyli, bez sukcesu, wszystkie komercyjne obchodzi? Wypróbuj różne 100% “domowe” przepisy, które oferujemy.

Maska z owsa, aby dokręcić poryMaska z owsa, aby dokręcić pory

Owies jest naturalnym эксфолиантом, który pozwoli ci walczyć z zaskórników .

Aby zrobić maskę , trzeba rozpuścić 2-3 łyżki otrąb (lub mieszanych ziaren owsa) w niewielkiej ilości ciepłej wody, aż do uzyskania jednorodnej pasty, którą będziesz nakładać na twarz na dwadzieścia minut.

Drożdży i cytryny maska dokręcić pory

To magiczny duet! Połączenie właściwości ściągające drożdży i antyseptyczne uprawnienia cytryny idealnie nadaje się do zwężenia porów i usuwania zaskórników.

Aby przygotować zabiegi kosmetyczne, trzeba tylko wymieszać saszetka proszku do pieczenia 4 łyżeczki soku z cytryny. Gotowanie powinno trwać około 10 minut przed użyciem. Po 20 minut, dokładnie spłukać.

Kostek lodu, aby zawęzić poryKostek lodu, aby zawęzić pory

Od dawna wiadomo: zimno zapewnia efekt sossoudossouerveshchee. Dlaczego więc nie wykorzystać go do walki z rozszerzonymi porami ? Nie ma nic prostszego, niż służyć kostki lodu w zamrażarce i iść je delikatnie na twarzy.

Podnieś lodu regularnie kostki, aby uniknąć oparzenia. Rada: rób to po kąpieli lub prysznicu, aby dokręcić pory to rozszerzają się pod wpływem ciepła i pary wodnej.

Maseczka z białka jaja i cytryną, aby dokręcić pory

Bardzo bogaty w lizozymu, białko wyświetla szczególnie skuteczne antybiotyczne właściwości na skórę. Dodał do cnoty soku z cytryny, ten niedrogi składnik działa cuda.

Aby cieszyć się nim, weź białko i śniegu. Stosuje się go na twarz i pozostawić do wyschnięcia. Po dokładnym spłukiwania maski, zimnica należy uprzednio namoczoną w soku z cytryny.

Soku pomarańczowego, aby zawęzić pory

Kto powiedział, że sok powinien być tylko źródłem energii dla ciała? Witamina C może również firma ciało twojej twarzy !

Aby korzystać z tej modyfikacji, przywrócić sok z pomarańczy. Zwilż wacik, że zimnica na skórę. Niech soku pomarańczowego wnikają w skórę w ciągu 5 minut i spłukać.

Natychmiastowy efekt! Jednak uważaj, aby nie wystawiać się na słońce w ciągu godzin, które następują.

Zielona glinka do skracania czasuZielona glinka do skracania czasu

Wyjątkowa chłonność zielona glinka nadaje się do leczenia skóry tłustej i do pokonania rozszerzonymi porami.

Dla większej skuteczności, można dodać kilka kropli olejku z mięty, dla jego godności oczyszczającej i olejek z drzewa herbacianego ma działanie antybakteryjne.

Aby zrobić maskę, wymieszać 2 łyżki zielonej glinki z wodą lub z połowy cytryny sok. Następnie dodać 2 krople olejku z mięty i 1 kropli olejku z drzewa herbacianego.

Stosowanie leku w ciągu około 15 minut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *